UnHackMe -Умови та Угода

Ліцензійна угода з кінцевим користувачем UNHACKME

ВАЖЛИВО, БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ УМОВИ ЦІЄЇ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ УГОДИ, ПЕРШ НІЖ ПРОДОВЖИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ:

Ліцензійна угода Greatis Software з кінцевим користувачем («EULA») є юридичною угодою між вами (фізичною або юридичною особою) та Greatis Software для програмних продуктів Greatis Software, зазначених вище, які можуть включати пов′язані програмні компоненти, ЗМІ, друковані матеріали та «онлайн» або електронну документацію "UNHACKME". Встановлюючи, копіюючи або іншим чином використовуючи UNHACKME, ви погоджуєтеся з умовами цієї Ліцензійної угоди. Ця Ліцензійна угода є повною угодою відносно програми між вами і компанією Greatis Software (іменованої «ліцензіар»), і вона замінює будь-яку попередню пропозицію, уявлення або розуміння між сторонами. Якщо ви не згодні з умовами даної ліцензійної угоди, Greatis Software не зможе надати вам ліцензію на користування Програмним забезпеченням UNHACKME, ви повинні натиснути "НЕ ПРИЙМАЮ" і припинити використання ПЗ UNHACKME. UNHACKME захищено законами про авторські права та міжнародними договорами про авторське право, а також іншими законами та договорами про інтелектуальну власність. UNHACKME ліцензується, а не продається.

1. НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ.

UNHACKME ліцензується наступним чином:

(a) Встановлення і використання.

Greatis Software надає вам право встановлювати і використовувати копії UNHACKME на вашому комп′ютері з діючою ліцензійною копією операційної системи, для якої був розроблений UNHACKME [наприклад, Microsoft Windows XP, Vista, 7, Windows 8, Windows 10 або Windows Server]

(b) Резервні копії.

Ви також можете робити копії UNHACKME, якщо це необхідно для резервного копіювання та архівування.

2. ОПИС ІНШИХ ПРАВ І ОБМЕЖЕНЬ.

(a) Служба сповіщень про авторські права.

Ви не повинні видаляти або змінювати будь-які повідомлення про авторські права на всіх копіях UNHACKME.

(b) Поширення.

Ви не можете поширювати копії UNHACKME третім сторонам.

(c) Заборона на зворотну розробку, декомпіляції та розбирання.

Ви не можете перепроектувати, декомпілювати або розбирати ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОДУКТУ, за винятком і лише в тій мірі, в якій така діяльність явно дозволена чинним законодавством, незважаючи на це обмеження.

(d) Прокат.

Ви не можете орендувати, здавати в оренду або позичати UNHACKME.

(e) Служба підтримки.

Greatis Software може надати вам послуги підтримки, пов′язані з UNHACKME («Служба підтримки»). Будь-яке додаткове програмне забезпечення або код, наданий вам службою підтримки, вважається частиною UNHACKME і підпадає під умови цієї ліцензійної угоди.

(f) Оновлення.

UNHACKME періодично перевіряє наявність оновлень від Greatis Software, завантажує і встановлює їх для вас. Приймаючи цю Угоду, ви погоджуєтеся отримувати ці типи автоматичних оновлень без будь-якого додаткового сповіщення.

(g) Збирання даних.

Ви погоджуєтеся, що Greatis Software збирає, використовує, зберігає і передає технічну і пов′язану інформацію, яка ідентифікує ваш комп′ютер (включаючи адресу інтернет-протоколу), операційну систему, адресу електронної пошти, використання програми та звіти про помилки, які можуть бути зібрані для полегшення надання оновлень програмного забезпечення, контенту, який динамічно обслуговується, підтримки продукту та інших послуг для вас, в тому числі онлайн сервісів.

Greatis Software ніколи не буде передавати, продавати або здавати в оренду ці дані третім сторонам або використовувати їх для будь-яких інших цілей, окрім поліпшення наших послуг для наших користувачів. Greatis Software збирає діагностичну інформацію для налагодження, і анонімно використовує аналітику по нашим програмам і веб-сайту, щоб запропонувати вам кращий користувальницький досвід.

(h) Дотримання чинного законодавства.

Ви повинні дотримуватися всіх діючих законів, що стосуються використання UNHACKME.

3. РОЗІРВАННЯ.

Без шкоди для будь-яких інших прав, Greatis Software може припинити дію цієї Угоди, якщо ви не виконуєте умови цієї ліцензійної угоди. В такому випадку ви повинні знищити всі копії ПЗ, що знаходяться у вашому розпорядженні.

4. Авторські права.

Всі назви, включаючи авторські права, в тому числі і на UNHACKME і будь-які його копії належать Greatis Software або його постачальникам. Всі права власності та права інтелектуальної власності на контент, доступ до якого можна отримати за допомогою ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, є власністю відповідного власника контенту і може бути захищений авторським правом або іншими законами і договорами про інтелектуальну власність. Ця ліцензійна угода не дає вам жодних прав на використання такого контенту. Усі Права, які не надані явно, зберігаються за Greatis Software.

5. Гарантії.

Greatis Software однозначно відмовляється від будь-яких гарантій на UnHackMe. UNHACKME надається "як є" без будь-яких гарантій, неявних або будь-якого роду, включаючи, але не обмежуючи, будь-які гарантії товарності, непорушення або придатності конкретного призначенням. Greatis Software не гарантує і не передбачає відповідальність за точність або повноту будь-якої інформації, тексту, графіки, посилань або інших елементів, що містяться в ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ. Greatis Software не дає жодних гарантій щодо будь-якої шкоди, яка може бути викликана передачею комп′ютерного вірусу, хробака, часової бомби, логічної бомби або іншої подібної комп′ютерної програми. Greatis Software далі явно відмовляється від будь-яких гарантій або запевнень Авторизованому Користувачеві або третім особам.

6. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

За жодних обставин Greatis Software не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, крім іншого, втрачений прибуток, переривання роботи або втрачену інформацію) в результаті використання або неможливості використання «Авторизованими користувачами» UNHACKME, навіть якщо Greatis Software було повідомлено про можливість таких пошкоджень. Greatis Software не несе відповідальність за втрату даних або за спеціальні, випадкові, непрямі (включаючи втрачену вигоду) або інші збитки на підставі договору, делікту або іншим чином. У Greatis Software не повинно бути відповідальності щодо вмісту UNHACKME або будь-якої його частини, включаючи, але не обмежуючись, помилки або упущення, наклеп, утиск прав гласності, недоторканність приватного життя, права на товарний знак, припинення бізнесу, травми, втрату конфіденційності, моральні права або розголошення конфіденційної інформації.

7. ПОЛІТИКА КУКИ.

8. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

9. Продано та виконано Paddle – уповноважений торговий посередник.

Замовлення здійснюється за допомогою нашого онлайн-посередника Paddle.com. Paddle.com є торговим агентом для всіх наших замовлень. Paddle.com забезпечує всі запити обслуговування клієнтів і обробляє повернення.

10. 30-денна гарантія повернення

Якщо ви не повністю задоволені придбаним на цьому веб-сайті програмним забезпеченням, ви можете повернути свої гроші протягом 30 днів після покупки.
Написати в підтримку

Потрібна допомога?

  1. Документація.
  2. Надішліть нам своє запитання Центр підтримки.
Додати або переглянути коментарі (>10)